Dinamik Denetim Süreci başladı

Dinamik Denetim Süreci başladı
                Muratlı’da Dinamik Denetim Süreci’nin startı verildi.                Muratlı Hizmet - İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 03.03.2021 tarih ve 3695 sayılı ‘Dinamik Denetim Süreci’ konulu genelgesine göre ülke genelinde gerçekleştirilen ‘Dinamik Denetim Modeli’ Muratlı’da da uygulandı. Kontrollü normalleşme dönemi olarak tanımlanan bu süreçte, İlçe Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak’ın katılımıyla ve beraberindeki kurum amirleri ile denetimler gerçekleştirildi.
tasarım59 reklam paketi
                Gerçekleştirilen denetime; Belediye Denetim Ekibi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Denetim Ekibi, Gıda Denetim Ekibi, Oda Denetim Ekibi, Muratlı Mal Müdürlüğü Denetim Ekibi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Denetim Ekibi, Müftülük Denetim Ekibi ile diğer işyeri denetim ekipleri katıldı.
                Kaymakam Demirayak: “İçişleri Bakanlığımızın belirlediği Dinamik Denetim süreciyle kontrollü normalleşmeye geçiyoruz. Uzunca bir süre esnaf kapalıydı. Çok büyük fedakârlıklara katlandılar. Biz de bu dinamik denetim sürecinde  vatandaşlarımızın sağlığını korumak için verdiği bu mücadeleyi hep beraber kazanacağız” diye konuştu.
                Esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek kurallara uyulması konusunda özen gösterilmesinin son derece önemli olduğunu vurgulayan Kaymakam Demirayak, temizlik, maske, mesafe ve tüm kurallara uyulması gerektiğini ifade etti.
Yayınlanma Tarihi : 4/3/2021 18:25
Okunma Sayısı : 3622

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar