DEVA Kongresi yapıldı

DEVA Kongresi yapıldı
                DEVA Muratlı İlçe Kongresi gerçekleştirildi.


                Muratlı Hizmet - Kongre; saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Divan oluşturuldu. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın mesajı okundu.
tasarım59 reklam paketi
                DEVA Partisi Kurucu Muratlı İlçe Başkanı Zafer Şengül, “Başka bir siyasi parti bünyesinde devam ettiğim siyasi parti hayatıma, İl Başkanımızın arayıp bir deva olmamı istediğinde istifamı verdim ve bu da bana deva olmuştur. Yaşadığım, ekmek yediğim, her gün sıkıntılarını paylaştığım ve asla bırakmayı düşünmediğim ilçemin çok daha iyi olabileceğini biliyorum” sözcüklerini kaydetti.
                CHP’yi eleştiren DEVA Kurucu Başkanı Zafer Şengül; eski usul, siyaset yapmayan partiyle yollarını ayırdığını belirterek; “Hakkımızda çıkan söylentiler, birilerinin daha ilk günden beri hakkımızda dedikodu üretiyor olması bizler için büyük bir onur olmakla birlikte, doğru yolda olduğumuzun göstergesidir” dedi.
                DEVA Muratlı İlçe Başkanı Niyazi Ünver ise, “Elimi taşın altına koyma zamanının geldiğini düşünüyorum. Vatandaşların kahve kültüründen kurtulup, birleştirici bir dille buluşmasının zamanının geldiğini düşünüyorum. Güzel bir yolda olduğumuzu biliyoruz. Muratlı ilçemize deva olmaya geliyoruz. Yaptığım tüm çalışmalarda desteğini esirgemeyen Hasan Berk Çebi Başkanıma sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. 1. Olağan kongremiz hayırlı olsun. Hepinize en içten dileklerimle teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.                Protokol konuşmalarında son olarak kürsüye davet edilen DEVA Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, kongrenin hayırlara vesile olmasını temenni etti.
                DEVA Muratlı İlçe Yönetimi sahneye davet edildi. Buna göre; DEVA İlçe Başkanı Niyazi Ünver, Yönetim Kurulu Üyeleri Asil; Soner Şit, Emel Meçü, Tamer Havancı, Sibel Şengül, Aşkın Özkal ve Güler Tunçkol olurken, Yedek Üyeler ise Tuğçe Çolak, Ümran Öztürk ve Recep Ergün olarak sıralandı.

Yayınlanma Tarihi : 10/10/2020 17:43
Okunma Sayısı : 4254

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar