Cumhuriyet İlkokulu'nda çifte açılış

Cumhuriyet İlkokulu
                B.B. Cumhuriyet İlkokulu konferans salonu ve laboratuarı törenle açıldı.                Açılış programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Okul Müdürü Haluk Dolaman yaparak; katkı sunan ve açılışa katılan herkese teşekkür etti.
tasarım59 reklam paketi
                Okul öğrencilerinin hazırlamış olduğu gösteriler kapsamında; müzikli dans gösterisi, 1. Sınıflar ‘Artık Oluyor’, masallar ülkesi gösterisi ve ritim gösterisi sahne aldı.
                92 yaşındaki hayırsever Efladiye Tuncer Tunç bir konuşma yaparak; “Doğduğum değil, doyduğum yere, ekmeğini, suyunu kana kana içtiğim Muratlımızda okulumuza konferans salonu yaptırarak vefa borcumu ödemek istedim” sözcüklerini kullandı.
                Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak, hayırsever Efladiye Tuncer Tunç’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.                Muratlı Belediyesi tarafından yaptırılan okul laboratuarının açılış kurdelesini ise Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak, Belediye Başkanı Nebi Tepe ve Milli Eğitim Müdürü Ali Erkol kesti.
                Katkıda bulunanlara çiçek ve plaket takdimi yapıldı. Kokteyl ile açılış programı sona erdi.Yayınlanma Tarihi : 9/1/2020 13:12
Okunma Sayısı : 1933

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar