Covid-19 seferberliği

Covid-19 seferberliği
                Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak, pandemiyle mücadelenin etkin olarak sürdürülebilmesi için denetimler yaptı.                Muratlı Hizmet - İlçe Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak, yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadelede aktif olarak çalışmalarını sürdürüyor.
tasarım59 reklam paketi
                Yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde denetime katılan Kaymakam Demirayak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatları gereği ‘Covid-19 Tedbirleri’ kapsamında Muratlı ilçe merkezinde uygulamada bulundu. Esnaf ve vatandaşlarımıza maske takmaları, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.
                Denetime; kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, personeli, genel kolluk birimleri (polis, jandarma) ve özel kolluk görevlilerinin (zabıta) katılımıyla oluşturulan ekipler katıldı.
                Denetimler; vatandaşların yoğun olarak bulunduğu toplu ulaşım araçları ile yeme-içme ve eğlence yerleri, alışveriş alanları, kahvehane, kıraathane, çay bahçesi, birahane, düğün ve nikah yapılan yerler, oyun yerleri, park/piknik alanları ve cadde ile sokaklar gibi yaşam alanlarını kapsayacak şekilde gerçekleştirildi.

Yayınlanma Tarihi : 23/9/2020 16:03
Okunma Sayısı : 3306

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar