Biz neden davet edilmiyoruz?

Biz neden davet edilmiyoruz?
                Gelecek Partisi Muratlı İlçe Başkanı Berke Türkel, DEVA Partisi Muratlı Kurucu İlçe Başkanı Zafer Şengül ve Türkiye Değişim Partisi Muratlı İlçe Başkanı Lütfi Özgül, Muratlı Kaymakamlığı’nın programlarına davet edilmediklerine dikkati çekti.

                Muratlı Hizmet - Gelecek Partili Başkan Berke Türkel ise; “Protokol listesinde ‘TBMM’de GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI’ diye yazmaktadır. Buna rağmen biz davet edilmiyoruz. Sebebi nedir?” diye sordu.
tasarım59 reklam paketi
                Yok sayılışımız Kaymakamlık tasarrufu mu?

                TBMM’de grubu olmamasına rağmen Muratlı ilçesinde aktif olarak faaliyet gösterdiklerini, siyasi partilerin büyük sivil toplum kuruluşları olduklarını ve halkı temsil ettiklerini dile getiren Gelecek Partisi Muratlı İlçe Başkanı Berke Türkel; “Muratlı Kaymakamlığı resmi internet sitesinde yer alan Protokol Listesi’nde ‘TBMM’de GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI’ diye yazmaktadır. Buna rağmen Kaymakamlığımızın organizasyonlarına, milli ve dini bayram etkinliklerine, özel günlerdeki aktivitelerine davet edilmiyoruz. Nedenini bilemiyoruz ama merak da ediyoruz. Bizim yok sayılışımız Muratlı Kaymakamlığı’nın bir tasarrufu mudur?” sorusunu yöneltti.
                Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz günlerdeyiz
                19 Eylül Muhtarlar Günü’nü kutlayan Gelecek Partili Başkan Türkel, “Bu tutum ülke gündeminde yaşanan siyasi zıtlaşmalar ve devam eden süreçteki tavırların neticesi midir? Ülkemizin, şehrimizin ve ilçemizin birlik-beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğu şu dönemlerde muhalefet partilerine yönelik yapılan bu hareketin hangi amaç ve niyetle yapıldığının takipçisi olacağımızı bir kez daha bildiriyor, Muratlı kamuoyunun takdirlerine bırakıyoruz” diye konuştu.
                Bugünün muhalefeti, yarının iktidarı olabilir
                DEVA Partisi Muratlı Kurucu İlçe Başkanı Zafer Şengül de bu tutumu doğru bulmadıklarını, bugünün muhalefetinin yarının iktidarı olabileceğini anımsattı.
                Nedenini merak ediyoruz
                Kaymakamlığın programlarına davet edilmediklerini belirten Türkiye Değişim Partisi Muratlı İlçe Başkanı Lütfi Özgül ise, bu durumun nedenine ilişkin yetkililerden açıklama beklediklerini söyledi.
Yayınlanma Tarihi : 19/10/2021 15:28
Okunma Sayısı : 1220

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar