Birahaneler neden mi kapatılamıyor?

Birahaneler neden mi kapatılamıyor?
                Muratlı’daki birahanelerin İçişleri Bakanlığı’nın kapatma kararına rağmen kapatılamaması vatandaşların yoğun tepkisine yol açınca, konuya ilişkin bilgilendirme açıklaması yapıldı.                Muratlı Hizmet - Edinilen bilgiye göre; Muratlı’da halen açık olarak faaliyette bulunan Çeşme Restaurant, Enişte Bira Salonu, İmren Restaurant, Rampa Birahanesi, Behçet’in Yeri, Arkadaş Birahanesi, Kafa Bar Restaurant, Mavilim Et Lokantası ve Tekintürk Cafe Restaurant adlı 9 adet işyerinin bar ve birahane olarak hizmet vermelerine rağmen ‘İçkili Lokanta’ ruhsatlı oldukları ve lokantaların açık kalabileceği öğrenildi.
tasarım59 reklam paketi
                Konuya ilişkin emniyet ve belediyeye resmi yazı yazan Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak, bahse konu işletmelerin İçkili Lokanta mı yoksa Bar/Birahane mi olduğunun tespit edilmesini istedi.
                Kaymakam Demirayak, söz konusu işyerlerinin işyeri içi kamera kayıtlarının düzenli olarak kontrol edilmesi, zabıta ve emniyet görevlilerince müşterek düzenli denetimlerinin yapılarak ‘Lokanta’ ruhsatına aykırı faaliyetlerinin tutanak, kamera kaydı vb diğer maddi delillerle tespit edilmesi ve yapılan tüm bu iş ve işlemlerin neticesinin Kaymakamlığa bildirilmesi talimatını verdi.
Yayınlanma Tarihi : 20/3/2020 12:34
Okunma Sayısı : 3939

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar