Bir kuaförden daha fazlası

Bir kuaförden daha fazlası
                Muratlı’da erkek kuaförü olarak hizmet eden Serdar Kaplan, Kuaför Serdar’ın yenilenen yüzü ile yeniden müşterilerine hizmete başladığını duyurdu.


                Müşteri memnuniyeti odaklı
                Muradiye Mahallesi Erol Okyay Caddesi üzerinde yenilenen yüzüyle müşteri kabulüne başlayan Kuaför Serdar, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile hizmet vermeye devam ediyor.
tasarım59 reklam paketi
                Berberlik mesleğine küçük yaşlarda babasının yanında başladığının altını çizen Serdar Kaplan, “Kuaför Serdar olarak müşteri memnuniyetini prensip haline getirdik. Babadan oğula hizmet ediyoruz. Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.
                Randevulu hizmet sistemi
                Saat başı randevulu sisteme geçtiklerini belirterek, artık vatandaşın sıra bekleme derdinin de kalmadığına dikkat çeken Kuaför Serdar Kaplan, “Saatli randevu sistemine geçtik. Bizim için müşterilerimiz çok değerli. Onlar için en iyisini yapmaya çalışıyoruz” diye konuştu.
                Bu kuaförde yok yok
                Kurumsallaşan ‘Kuaför Serdar’ işletmesinde ozon cilt bakımı, buhar, siyah nokta ve akne temizleme, saç keratin, argan bakım, kaş, sakal ve yüz bakımı dâhil olmak üzere birçok farklı hizmetin bir arada olduğunu vurgulayan Kuaför Serdar Kaplan, “Biz her şeyin en iyisini gerçekleştirmek üzere mücadele ediyoruz. Malzemelerimizin hepsi profesyonel salon malzemesidir. Artık Muratlı dışında, şurada şu kuaförde, şu hizmet vardı, Muratlı’da olmayan şunu da gördük, ettik olmayacak. Her ne hizmet gördüyseniz; hepsi Muratlımızda, bu dükkânda mevcut” sözcüklerini kullandı.
                İrtibat çok kolay
                Adres: Muradiye Mahallesi Erol Okyay Caddesi - Muratlı/TEKİRDAĞ
                GSM: 0532 724 37 02                “Her şeyin en iyisine layıksınız”
                Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe’ye, Başkan Yardımcısı Ufuk Gençtürk’e, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özyürek’e ve yenilenen çehresiyle Kuaför Serdar’a iyi dileklerini ileten ve hediyelerini gönderen herkese teşekkür eden Serdar Kaplan, “Bundan sonra tamamen randevu sistemi ile sizlere hizmet vereceğiz. Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz” şeklinde konuştu.
                Biz de Hizmet Medya Ailesi olarak Kuaför Serdar’a hayırlı olsun diyor, bol müşteriler diliyoruz…

Yayınlanma Tarihi : 7/2/2020 18:24
Okunma Sayısı : 3340

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar