BİK Müdürü'ne ziyaret

BİK Müdürü
                Tekirdağ Basın İlan Kurumu (BİK) Müdürü Sabri Karakaya’yı Hizmet Medya ekibi ziyaret etti.                Ziyaret sırasında Trakya Gazeteciler Birliği Başkan V. Kamil Baştuhan, Hizmet Medya Genel Yayın Koordinatörü Osman Baştuhan ve Muhabir Emre Baştuhan, Tekirdağ Basın İlan Kurumu (BİK) Müdürü Sabri Karayakaya ile basın üzerine sohbet etti. Son dönemdeki yerel basında yaşanan gelişmeler masaya yatırılırken, basının sorunları da ele alındı. Ziyaret esnasında BİK çalışanları Salih Çolak ve Ozan Çubuk da hazır bulundu.
tasarım59 reklam paketi
                Müdür Karakaya ziyarette yaptığı konuşmada; “Tekirdağ basını ile iç içe bir dayanışma içerisinde çalışacağımıza inancım tam. Daha önce de görev yaptığım Tekirdağ’da, Basın İlan Kurumu Şube Müdürlüğü görevini yürütmekten dolayı mutluyum. Gazetecilik kökenli biri olmam sebebi ile yerel basının sorunlarını az çok biliyorum. Hep birlikte uyum içerisinde sorunları aşacağız. Tekirdağ’da projeler üretip güzel işlere imza atacağız” diye konuştu.
                Yaklaşık iki aydır Basın İlan Kurumu (BİK) Tekirdağ Müdürlüğü görevini yürüten Sabri Karakaya’ya yeni görevinde başarılar dileyen Kamil Baştuhan, gösterdiği ilgiden dolayı kendisine teşekkür etti.
                Misafirlerini kapıya kadar uğurlayan Basın İlan Kurumu Müdürü Karakaya da gazetecilere ziyaretleri için teşekkür etti.
                Sabri Karakaya kimdir?
                Tekirdağ Basın İlan Kurumu Müdürü Sabri Karakaya, 1970 yılında Çanakkale’nin Çan ilçesinde dünyaya geldi.
                Karakaya, uzun yıllar gazetecilik görevinde bulundu. Sürekli basın kartı sahibi Karakaya, 31 yıllık kamu hizmetinde Anadolu Ajansı (AA) Yurt Muhabirliği görevini de yürüttü. Biri tıp doktoru olan, diğeri de mühendislik eğitimi alan 2 çocuk babası Sabri Karakaya, son olarak Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimi aldı.
                2004 yılında devlet kademelerinde görev almaya karar veren Karakaya, Çanakkale Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Çanakkale İl Özel İdaresi’nde Basın ve Enformasyon Görevlisi olarak çalıştı. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Medya-İletişim mezunu Sabri Karakaya, son olarak kızlarının eğitimi nedeniyle Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Basın ve Halkla İlişkiler Birimi’nde görev yapıyordu.
                Karakaya, kısa süreli hizmet içi eğitimin ardından Sivas’a BİK Müdürü olarak atandı. Buradaki görevi sonrası Basın İlan Kurumu (BİK) Tekirdağ Şube Müdürlüğü görevine atanan Sabri Karakaya, 10 Temmuz 2019’da görevine başladı.
Yayınlanma Tarihi : 4/9/2019 14:33
Okunma Sayısı : 999

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar