Beşir Derneği'nden yardım eli

Beşir Derneği
                Muratlı’da faaliyetini sürdüren ve tespit ettiği ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldüren Beşir Derneği, Ramazan ayında da kapıları tek tek dolaşarak yardım yapmaya devam ediyor.                Yardımlaşma kültürünün günümüzdeki en önemli temsilcilerinden biri olan Beşir Derneği, bu Ramazan ayında yoğun bir şekilde hayata geçirdiği yardım faaliyetleriyle kapısı çalınmadık ihtiyaç sahibi bırakmamaya gayret gösteriyor.
tasarım59 reklam paketi
                Gönüllülerle yardım çalışmalarını yürüten Beşir Derneği, vatandaşlarla arasında gönül köprüsü kurmaya devam ediyor. Son olarak Beşir Derneği yetkilileri gönüllü vatandaşlar Hüseyin İnci, Abdurrahman Sel, Serkant Karpuzkıran ve Salih Yardım ile Müftülük görevlisi Merkez Camii İmamı Kıyasettin Kaptan, 34 çocuğu Ramazan Bayramı öncesi giydirdiler.
                Bağışçıların katkıları ile yapılan gıda yardımlarının da sürdüğüne dikkat çeken Beşir Derneği Muratlı Temsilciliği yetkilileri; “İhtiyaç sahipleri ile bağışçılarımız arasında iyiliğe köprü vazifemizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Bağışçılarımızın ve gönüllülerimizin desteği ile her geçen gün faaliyetlerimizi artırarak hayra vesile olmaya devam etme arzusu içerisindeyiz. Yapmış oldukları bağışlarıyla mutluluğa vesile olan tüm bağışçılarımıza ve Beşir Gönüllüleri’ne teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.
                Yetkili Hüseyin İnci ise, bugüne kadar yapılan yardımlarda, yardımlarını esirgemeyen tüm hayırseverlere teşekkürlerini iletti.

Yayınlanma Tarihi : 2/6/2019 22:44
Okunma Sayısı : 1343

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar