Bayram harçlıklarınız TÜGVA'dan

Bayram harçlıklarınız TÜGVA
                Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Muratlı Şubesi tarafından ilçedeki 0-14 yaş grubu çocuklara bayram harçlığı ve yiyecek ikramında bulunuldu.                Muratlı Hizmet - 0-14 yaş arası çocukların sokağa çıkma saatlerini fırsat bilen TÜGVA Muratlı Şubesi Başkanı Mustafa Reşit Paşa Genç ve TÜGVA Yöneticileri Berk Öz, İsmail Günay Aslan, Sinan Ünal ve Murat Okumuş, 11.00-15.00 saatleri arasında çocuklara bayram harçlığı ve süt, çikolata vb yiyecekler ikram etti.
tasarım59 reklam paketi
                'Bayramlar bayram olsun, harçlığınız bizden olsun' sloganıyla yola çıkan TÜGVA mensupları, içerisinde para bulunan 200 adet zarf ile çok sayıda süt ve çikolatayı kısa sürede dağıttı.
                Çocukların yüzündeki mutluluğun hiçbir şeye değişilmeyeceğini dile getiren TÜGVA Başkanı Mustafa Reşit Paşa Genç, Hizmet Medya’ya yaptığı açıklamasında; “Hayırseverlerimizin de katkılarıyla çocukların bayram harçlıkları bizden olsun istedik. Allah izniyle her zaman genç kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Çocukların ailelerinden de olumlu karşılıklar almak bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Bu vesileyle şimdiden tüm gençlerimizin ve Muratlı sakinlerinin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.Yayınlanma Tarihi : 20/5/2020 15:46
Okunma Sayısı : 1897

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar