Başkanı şikayet etmişti! Yeri değişti

Başkanı şikayet etmişti! Yeri değişti
                Muratlı Belediye Başkanı Nebi T.’yi görevini kötüye kullandığı/ihmal ettiği iddiasıyla şikâyet eden Belediye Yazı İşleri Müdürü E. Ersel Gündüz’ün yeri Başkan Nebi T. tarafından değiştirildi. Başkan Nebi T. ve Müdür Aysun Y. hakkında başlatılan inceleme ise sürüyor.                Ne olmuştu?
                Muratlı Belediyesi Fen İşleri Müdür V. Aysun Y.’na ait Kazımdirik Mahallesi’ndeki resmi ikametinin bahçesine kaçak yapı yaptırıldığı, CİMER şikâyeti üzerine kaçak yapının tespit edildiği, kaçak yapıdan Fen İşleri Müdür V. Aysun Y.’nin ve aynı binada üst katta oturan Belediye Başkanı’nın makam şoförü Bülent K.’nin sözde habersiz oldukları belirtilip; kaçak yapıyı Fen İşleri Müdür V. Aysun Y.’nin eşinin yaptırdığı öne sürülerek, kendisinin de görmezden geldiği iddia edilmişti.
tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Belediye Başkanı Nebi T.’nin ise, kaçak yapının encümende gündeme gelmesine ve konudan haberdar olmasına rağmen Fen İşleri Müdür V. Aysun Y.’ye soruşturma açmadığından görevi kötüye kullandığı/ihmal ettiği ileri sürülmüştü. Savcılık tarafından inceleme başlatılmıştı.
                Görevi kötüye kullanma/ihmal var dedi! Çöpe verildi
                Muratlı Belediye Başkanı Nebi T.’yi ve Belediye Fen İşleri Müdür V. Aysun Y.’yi savcılığa şikâyet eden ve suçu bildirdiğini savunan Müdür E. Ersel Gündüz’ün yeri değiştirildi.
                Müdür Ersel Gündüz, Belediye Yazı İşleri Müdürlüğü’nden Başkan görevlendirmesiyle Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne verildi. Başkan ve Fen İşleri Müdür V. hakkında ön inceleme ise sürüyor.
                Diğer taraftan, bir türlü suların durulmadığı Muratlı Belediyesi’nde Ersel Gündüz’ün dışında birçok çalışanın da odasının değiştirildiği öğrenildi.
Yayınlanma Tarihi : 23/11/2021 17:51
Okunma Sayısı : 3628

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar