Balabanlı yağmur ve şükür için duada

Balabanlı yağmur ve şükür için duada
                Muratlı’nın Balabanlı Mahallesi’nde protokolün ve vatandaşların katılımı ile yağmur ve şükür duası yapıldı.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Bölgede uzun süren kuraklık dönemi ve yağış eksikliği üzerine Mahalle Muhtarlığı tarafından yağmur ve şükür duası etkinliği düzenlendi. Balabanlı Mahallesi’ndeki etkinliğe bazı ilçe protokol mensupları, çiftçi kuruluşları yöneticileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, mahalleli ve çevre yerleşim yerlerinden gelen vatandaşlar da katıldı.
                Muratlı’dan imam hatiplerin Kuran-ı Kerim tilavetleri ile gerçekleşen yağmur ve şükür duasında; Allah’tan bol ve hayırlı rahmetler dilendi. Yağmur ve şükür duası sonrasında katılan misafirlere ikramlarda da bulunuldu.
                Öte yandan, program sonunda Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; “Muratlı ilçemizin Balabanlı Mahallesi’nde düzenlenen yağmur ve şükür duasına katıldık. Kuraklık ve susuzluğa karşı bölgemizin ve tüm üreticimizin daha verimli, daha bol mahsul ve kazanç edinebilmesi için ellerimizi açtık. Duamızın sonsuz kudretiyle Rabbimiz nazarında kabul görmesini temenni ediyor, tüm hemşehrilerim için hayırlı ve bereketli yıllar diliyorum” sözcüklerini kaydetti.
Yayınlanma Tarihi : 12/11/2023 15:35
Okunma Sayısı : 1137

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar