Atakan Eren Özel Üroloji Kliniği açıldı

Atakan Eren Özel Üroloji Kliniği açıldı
                Eski Muratlı Devlet Hastanesi Başhekimlerinden Atakan Eren, Hürriyet Mahallesi’nde hizmete giren üroloji kliniğini yoğun bir katılımla açtı.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Uzun yıllar Muratlı’da başarıyla görev yapan Op.Dr.Atakan Eren, son olarak görev yaptığı Tekirdağ Şehir Hastanesi’nden emekliye ayrıldı. Ardından Hürriyet Mahallesi’nde kurduğu üroloji kliniğinin açılışını gerçekleştirdi.
                Açılışa; Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Halk Sağlık Müdür Yardımcısı Mustafa Dönmez, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Uzunlar, İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner, Berberler Kuaförler Odası Başkanı Mustafa Kahraman, Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti ve çok sayıda davetli katıldı.
                Davetlilere katılımları için teşekkür eden Op. Dr. Atakan Eren, “Benim için gururlu birgün. Açılışımıza gelerek bizleri onurlandıran bütün herkese teşekkür ederim” diye konuştu.
                Protokol konuşmalarının ardından kliniğin açılışı yapıldı. Eren davetlilere kliniğini gezdirerek bilgi verdi ve Diş Hekimi olan eşi Pelin Eren ile birlikte davetlilerle fotoğraf çektirdi.
                Özel Tekirdağ Üroloji Kliniği, Hürriyet Mah. Necati Sezan Sok. No: 26 OscarVille İş Merkezi’nde hizmet verecek.
Yayınlanma Tarihi : 3/6/2023 04:07
Okunma Sayısı : 1886

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar