Alkışı hak etti

Alkışı hak etti
                Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muratlı Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kır, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan tüm yaş grubundaki kişilere yönelik uygulanan sokağa çıkma yasağından sonra ‘Komşuluk Seferberliği’ başlattıklarını söyledi.                Muratlı Hizmet - Hizmet Medya’ya açıklamalarda bulunan Başkan Mustafa Kır, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün ülkemizi de etkilediğini belirterek; İçişleri Bakanlığı’nın 65 yaş üstü ve kronik hastalıkları bulunan vatandaşlara dışarı çıkma sınırlaması getirdiğini anımsattı.
tasarım59 reklam paketi
                ‘Komşuluk Seferberliği’ adı altında hizmete hazır olduklarını dile getiren Başkan Kır, “Muratlı’da ikamet eden 65 yaş üzeri kıymetli büyüklerimiz ile her yaştan kronik hastalığı olan vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını servis edebilmek için AK Parti Muratlı Gençlik Kolları Başkanlığı olarak 7/24 hizmete hazırız. Lütfen evinizde kalın, biz kapınıza kadar gelelim. İrtibat no 05349275367” sözcüklerini kullandı.
                Şuanda ülke olarak zorlu bir süreçten geçtiğimizi ifade eden Mustafa Kır, “Özellikle yaşlıların daha çok etkilendiği koronavirüs salgını nedeniyle 65 yaş üzeri vatandaşlarımız ile kronik hastalıkları bulunan vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarını karşılayacağımız bir uygulama başlattık. AK Gençler olarak yaşlılarımız ve hastalarımızın ihtiyaçlarını gideriyoruz. Bu bir vatandaşlık görevidir. Telefonla bize ulaşan 65 yaş üstü vatandaşlarımız ve hastalarımızın ihtiyaçlarını görüp kendilerine teslim ediyoruz” dedi.
Yayınlanma Tarihi : 23/3/2020 21:42
Okunma Sayısı : 2918

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar