Albayrak, muhtarlarla buluştu

Albayrak, muhtarlarla buluştu
                Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı’nın mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.                Muratlı Hizmet - Başkan Kadir Albayrak, Muratlı ilçesindeki yatırım ve projeleri görüşmek üzere Muratlı ilçesine bağlı Yeşilsırt Mahalle Muhtarı Hürriyet Borucu, Aydınköy Mahalle Muhtarı Gönül Çoban, Kırkkepenekli Mahalle Muhtarı Murat Olcar, İnanlı Mahalle Muhtarı Şerif Şimşek, Balabanlı Mahalle Muhtarı Basri Eşit ile bir araya geldi.
tasarım59 reklam paketi
                Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ tarafından yapılan, devam eden ve gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Kadir Albayrak, muhtarların talep ve önerilerini de dinledi.
                Muratlı mahalle muhtarları ile yapılan görüşmede; Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı çalışanları da yer aldı.
                Tekirdağ ve Tekirdağlı vatandaşlar için daima kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaya devam edeceklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; “Muratlı'da kırsal mahallelerimizde yapacağımız çalışmaları değerlendirmek üzere mahalle muhtarları ile bir araya geldik. Mahalle muhtarlarımız bizim için yerel yönetimler içinde önemli bir yere sahip. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da muhtarlamızla dirsek teması içinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yayınlanma Tarihi : 15/9/2020 12:14
Okunma Sayısı : 2688

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar