AK Parti İlçe Başkanı'ndan seçim mesajı

AK Parti İlçe Başkanı
                28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından AK Parti ilçe binasından balkon konuşması yapan Başkan Ali Atılgan, birlik ve beraberlik mesajları vererek; “Bugün bir kez daha Türkiye kazanmıştır” dedi.                İşte AK Partili Başkan Atılgan’ın konuşmasından satırbaşları:
                Osmanlı Hükümdarı I. Sultan Murat'ın feth ettiği, Yavuz Sultan Selim Han'ın Hakka yürüdüğü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu has bahçede gülsün, yüzün gülsün Muratlı..!
tasarım59 reklam paketi
                Sevgili kardeşlerim, değerli yol arkadaşlarım...
                Burada Muratlı'dan, Adalet ve Kalkınma Partisi Muratlı İlçe Başkanlığı'ndan, tüm arkadaşlarımla hepinizi muhabbetle selamlıyorum. 16 Kırsal, 4 merkez mahallemizde bulunan Muratlı’da yaşayan vatandaşlarımızın tamamını sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.
                14 ve 28 Mayıs 2023 seçim sonuçları Muratlı’mıza, Tekirdağ’ımıza, ülkemize, milletimize, bütün coğrafyamıza, tüm dünyaya hayırlı olsun. Seçimlere katılım noktasında gösterdikleri cesaret ve ciddiyet noktasında sandığa giden tüm Muratlı’da yaşayan vatandaşlarıma yürekten saygılarımı sunuyorum.
                Çeşitli nedenlerle Muratlı dışında yaşamak zorunda kalan ama seçmen bakımından Muratlı’mıza oy kullanmak için gurbetten gelip oy kullanan kardeşlerimize, şükranlarımızı sunuyorum. Seçimlerde görev alan tüm güvenlik güçlerine, sandık görevlilerine ayrıca teşekkür ediyorum.
                28 Mayıs 2023 seçimlerinin galibi hiç şüphesiz Türkiye'dir. Bu aziz millettir. Bugün bir kez daha Türkiye kazanmıştır. Bugün bir kez daha demokrasi kazanmıştır. Bugün bir kez daha milli irade kazanmıştır. Millet kazanmıştır.
                Bugün necip milletimiz sandığa gitmiş, mührü eline almış ve son kararı vermiştir. Millet bütün soru işaretlerine net olarak son noktayı koymuştur.
                Bu milletin bir evladı olarak şunu büyük bir gururla ifade etmekteyim: Bugün Türkiye, demokratik olarak büyük bir olgunluk kazanmıştır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti güçlü demokrasisiyle muasır medeniyetlere ulaşmıştır...
                Hangi partiye oy vermiş olursa olsun, her bir kardeşimizin huzur, güven, barış ve adalet içinde yaşamını idame ettireceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır.
                Biz zaten üzerimizde büyük bir emanet taşıyoruz, bu emanetin ağırlığı daha da artmıştır. Kibirden zaten sakınıyorduk, bugünden itibaren çok daha büyük bir hassasiyetle sakınacağız. Daha mütevazı olmanın gayreti içinde olacağız.
                Gururu, böbürlenmeyi hiçbir zaman kafamızdan içeri almadık, bundan sonra da daha hassas olacağız. Tevazu bizim şiarımızdır, bundan sonra da tevazuda toprak gibi olmaya daha fazla özen göstereceğiz. Bu millete efendi değil, hizmetkâr olmaya devam edeceğiz.
                Sevgili Muratlı’da yaşayan vatandaşlarım, değerli yol arkadaşlarım;
                Bir kez daha tekrar etmek istiyorum; kazanan Türkiye’dir, demokrasimizdir, kardeşliktir. Hiç kimse hüzünlenmesin; hiç kimsenin sevinci, coşkusu diğerlerini üzmesin. Çünkü biz hep birlikte Türkiye’yiz.
                Biz beraberiz, kardeşiz; bunu unutmayın. Her zaman ifade ettiğim gibi bugün hesaplaşma değil, helalleşme günüdür.
                AK Parti Muratlı Teşkilatı’na buradan şükranlarımı iletiyorum. Başkan Yardımcılarıma, Yönetim Kurulu Üyelerime, Belediye Meclis Üyelerime, Kadın Kolları Teşkilatıma, Gençlik Kolları Teşkilatıma, Mahalle Başkanlarıma, sandıklarda görev alan teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Partimizin tüm üyelerine, partimize üye olmadığı halde gönül verip destek veren gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bugün sandıklarda görev yapan sandık görevlilerine de partili- partisiz, teşekkür ediyorum. Bugün kazananın Türkiye, Tekirdağ, Muratlı olduğu bilinciyle sevinç ve coşkularında kimseyi hüzünlendirmemelerini diliyorum. 28 Mayıs seçimleri ülkemize, milletimize, tüm insanlığa hayırlı olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun. Yolumuz, bahtımız açık olsun.
                Her şey Türkiye için, demokrasi için, özgürlük için, kardeşlik için! 28 Mayıs demokrasi şöleni kutlu olsun! Allah’ın selamı, rahmeti, bereketi üzerinize olsun.
                Muratlılı tüm vatandaşlarımızı bir ve beraber olarak kucaklıyor, hepinizi Allaha emanet ediyorum.
                13. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan hayırlı olsun diyorum…
Yayınlanma Tarihi : 29/5/2023 18:30
Okunma Sayısı : 2048

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar