Ahmet Selçuk İlkan, Büyükkarıştıran’da
            Ölümsüz şarkıların efsane şairi Ahmet Selçuk İlkan, Sevgililer Günü Özel Programı için Büyükkarıştıran’a geliyor.
            B.Karıştıran Belediye Başkanı Lütfü Kahraman’ın organize ettiği etkinlik, 13 Şubat 2015 Cuma akşamı 19.30’da B.Karıştıran Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleşecek. Dillerde pelesenk olmuş birçok şarkının söz yazarı olan İlkan, şiirlerini özel orkestrası eşliğinde sevgililer ve hayranları için yorumlayacak.
            İlkan, Trakya Söz TV’de Sedai ve Fedai Kavrık kardeşlerin hazırlayıp sunduğu, yönetmenliğini Serkan Bayındır’ın yaptığı ‘Mavi Bir Şehir’ isimli kültür ve sanat programının da konuğu olacak. Sevgililer Günü Özel Programı’nın 14 Şubat 2015 Cumartesi akşamı saat: 20.40’da www.trakyasoz.com’dan banttan yayınlanacağı öğrenildi.
            Sunuculuğunu Binnur Dinç’in yapacağı program öncesi tüm halkı davet eden B.Karıştıran Belediye Başkanı Lütfü Kahraman, “Ahmet Selçuk İlkan ülkemizdeki ender sanatçılardan birisidir. Ben de kendisini ilgiyle ve beğeniyle takip ediyorum. Böyle özel bir günde onun gibi bir sanatçıyı halkımızla buluşturacağımız için mutluyum. Programı izlemeye gelen halkımız eminim Ahmet Selçuk İlkan’ın okuyacağı şiirlerle unutamayacakları bir gece yaşayacak. Ben herkesi bu güzel geceyi bizimle paylaşmaya davet ediyorum” diye konuştu.
Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar