ADD Kermesi kapılarını açtı

ADD Kermesi kapılarını açtı
                Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Muratlı Şubesi’nin hazırlamış olduğu kermes misafirlerini bekliyor.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Muratlı Belediyesi Kışlık Düğün Salonu’nda düzenlenen kermesin açılışı gerçekleştirildi. Açılış kurdelesini Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe ve ADD Muratlı Şubesi Başkanı Bekir Aktaş kesti.
                Açılışta konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, katılan herkese hoş geldiniz diyerek; “Muratlı ilçemizde Atatürkçü Düşünce Derneği’nin her sene yapmış olduğu kermeslerin 2023 yılı olanında beraberiz. Hem burslu öğrenciler okutmak açısından, hem de depremzedelere yardım olacağı için de özel bir anlam taşıyor. Çok geniş bir kermes olmuş, emeği geçenleri tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.
                Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe ise konuşmasında; “Hayırlısı olsun diyoruz. Atatürkçü Düşünce Derneğimiz hem yönetimi, hem üyeleri ile ilçemizde faaliyetlerini devam ettiriyorlar. Öğrencilere her sene burs imkanı sağlıyorlar, bu sene de depremzedelere de yardım gönderecekler. İnşallah güzel bir etkinlik olur” sözcüklerini kullandı.
                Kurdele kesiminin ardından stantları gezen protokol üyeleri ve vatandaşlar, alışverişlerini yaptı. Kermeste; her türlü el işi, yiyecek, giyecek, ev gereçleri, kitap, aksesuar ürünleri vb stantlar yer aldı.
                Öte yandan, kermesin 17 Mart Cuma günü akşamına kadar açık olacağı öğrenildi.
Yayınlanma Tarihi : 15/3/2023 12:48
Okunma Sayısı : 1837

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar