Açıldı, açılıyor

Açıldı, açılıyor
                Muratlı’da pandemi nedeniyle faaliyete ara veren veya paket servise dönen işletmeler, müşteri kabulüne başladı. En çok kahvehaneciler sevindi.                Muratlı Hizmet - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Kabine toplantısının ardından koronavirüs tedbirleri kapsamında yeni normalleşme açıklamalarından sonra yeme-içme mekânları sabah saat 07.00 ile akşam saat 19.00 arasında sınırlı olmak kaydıyla hizmete açıldı. Hizmete açılan iş yerleri, yüzde 50 kapasite ile müşteri kabul edebilecek.
tasarım59 reklam paketi
                Restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kıraathane, çay bahçesi gibi yeme-içme yerleri büyük oranda sabah saatlerinde faaliyete başladı. Karara hazırlıksız yakalanan diğer işletmeler ise tadilat ve mal temini telaşına girdi.
                İşletmesini açmanın mutluluğunu yaşayan Işık Kıraathanesi sahibi 25 yıllık kahveci Özcan Işık, mekânların yeniden kapanmaması için tüm esnafları salgına karşı duyarlı davranmaya davet etti.
                Muratlı PARK Çay Bahçesi işletmecisi Mustafa Kır ise, hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğünü aktararak; yarın faaliyete gireceklerini ifade etti.
Yayınlanma Tarihi : 2/3/2021 13:50
Okunma Sayısı : 1462

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar