104 suç kaydı olan hırsız yakalandı

104 suç kaydı olan hırsız yakalandı
                Muratlı’dan iki bisiklet, bir de motosiklet çalan dört şüpheli, polisin elinden kurtulamadı. 16-17 yaşlarındaki şüphelilerden birinin 104, diğerinin ise 53 suç kaydının olması akıllara durgunluk verdi.                Muratlı Hizmet - Olay, geçtiğimiz gece saatlerinde Muradiye Mahallesi’nde meydana geldi.
tasarım59 reklam paketi
                İddiaya göre; ilçede park halinde bulunan iki bisiklet ve bir motosikleti çalan Ü.A., S.D., E.Ö. ve B.E. adlı şüpheliler, Muratlı polisinin özverili çalışmaları neticesinde yakayı ele verdi. Mobese ve çevre güvenlik kameralarını inceleyen güvenlik güçleri, alan taraması da yaparak kimliklerini tespit ettikleri şüphelileri gözaltına aldı. Ele geçirilen motosiklet ve bisikletler ise sahiplerine teslim edildi.
                Karakoldaki işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi. E.Ö. ve B.E. tutuklanırken, Ü.A. ve S.D. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
                Öte yandan, 16 yaşındaki B.E.’nin 53 suç kaydı ve 10 farklı suçtan yakalamasının olduğu tespit edilirken, 17 yaşındaki E.Ö.’nün ise 104 suç kaydı çıktı. Polisler bile hayrete düştü.
Yayınlanma Tarihi : 21/7/2021 22:10
Okunma Sayısı : 2190

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar