Yasak aşk adliyede bitti

Yasak aşk adliyede bitti
                Eski Muratlı Meslek Yüksekokulu Müdürü ve CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu ile yasak ilişki yaşayan Ö.F.Ö., mahkemelik oldu. Gaytancıoğlu ile birliktelik görüntüleriyle şantaj yapan Ö.F.Ö., kızını da danışman yaptırdı.                Çapkınlığın hazin sonu
                Gaytancıoğlu’na ‘Kocam ilişkimizi öğrendi’ diyerek para talep eden Ö.F.Ö.’in şantajları sürünce, Gaytancıoğlu durumu savcılığa aksettirdi.
                Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianameye göre; 52 yaşındaki evli CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu ile Sanat Öğretmeni Ö.F.Ö.’in eskilere dayanan bir arkadaşlıkları vardı. 2017’de yeniden görüşmeye başlayan ikili, kısa süre sonra gönül ilişkisi yaşamaya başladı. İnternet aracılığıyla gerçekleşen sanal görüşmeleri kayıt altına aldığı iddia edilen Öğretmen Ö.F.Ö., geçen yıl Gaytancıoğlu’nun artık kendisiyle görüşmek istemediğini belirtmesi üzerine kızdı. Gaytancıoğlu’ndan ayrılmak istemeyen ve kendisine aşık olduğunu öne süren Ö.F.Ö., kanser hastası olduğunu iddia ederek; elindeki çıplak görüntülerle şantaj yaptı.
                Her şeyi itiraf etti
                Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı’na başından geçen şantaj iddiasını aktaran Gaytancıoğlu; “2017’de TBMM’ye geldi, kendisini tanıttı. Eski arkadaşım olması nedeniyle kendisini kabul ettim. Kızı E.Ö.K. için öğretmenlik sınavlarında yardımcı olmamı istedi. Yardımcı olamayacağımı söyledim. Sohbet biraz uzadı ve dışarı yemek yemeğe çıktık. Yemeğin sonrasında bir otele geçtik ve burada cinsel ilişkiye girdik. Daha sonra da birkaç kez beni arayıp davet etti. Bu buluşmaların bazılarında cinsel ilişki oluyordu. Bu görüşmelerin devamında Ö.F.Ö., kanser hastası olduğunu, benim yanımda kalmasının gerektiğini, bana âşık olduğunu, benden ayrılırsa hastalığının ilerleyeceğini, eşinin birlikteliğimizi öğrenmesi halinde durumun kötü olabileceğini söyleyerek üstü kapalı bir şekilde beni tehdit etti” sözcüklerini kullandı.
                Kocası yakaladı
                İddiaya göre; Ö.F.Ö.’nin kocası Ö.Ö., misafirhanede buluşan Gaytancıoğlu ile eşi Ö.F.Ö.’yü gördü.
tasarım59 reklam paketi
                Gaytancıoğlu’na karısıyla cinsel birliktelik yaşayıp yaşamadıklarını soran Ö.Ö.’ye durumu itiraf eden Gaytancıoğlu, yaşadıkları her şeyi anlattı. Ertesi gün Gaytancıoğlu’nu arayan Ö.F.Ö., kendisinden kocası Ö.Ö.’nin hesabına 250 bin TL para yatırmasını talep ederek; Ö.Ö.’nün kendisini ancak bu şekilde rahat bırakacağını, aksi takdirde ilişkiyi yayarak zarar verebileceğini söyledi.
                Bunun üzerine Ö.Ö.’nün hesabına 130 bin TL yatıran Gaytancıoğlu, yine kurtulamadı.
                Sevgilisinin kızı danışmanı oldu
                Ö.F.Ö.’nün şantajlarını sürdürmesi neticesinde kızı E.Ö.K.’yı da geçen 17 Haziran’da yanına danışman olarak aldığını dile getiren CHP’li Gaytancıoğlu, daha fazla dayanamayarak; 4 Temmuz’da Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikâyete gitti.
                Başlatılan tahkikat sonucu Ö.F.Ö. ve kocası Ö.Ö. hakkında ‘Şantaj’ gerekçesiyle iddianame hazırlandı. Şüpheliler, 1 yıldan 3 yıla kadar hapis istemiyle Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.
Yayınlanma Tarihi : 5/8/2019 14:14
Okunma Sayısı : 5252

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar