Seçimlere kendi adayımızla gireceğiz!

Seçimlere kendi adayımızla gireceğiz!
                İYİ Parti Muratlı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek partilileri ile bir araya gelen İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner, CHP seçmeni ile bir sorunları olmadığını vurgulayarak; “Kendi adayımızla seçime gireceğiz. Alnımızın teriyle elimizden geleni yapacağız” dedi.                Metiner: “İnşallah Muratlı’da belediyeyi alırız, alamazsak da çok sayıda Meclis Üyesi çıkartacağımıza inanıyorum”
                Yeni İYİ Parti Muratlı İlçe Başkanı Uğur Öner ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni ziyaret eden İYİ Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner, gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.
tasarım59 reklam paketi
                Başkan Metiner; “Genel merkezimizin politikalarını uygulayarak, bize çizilen yolda yürüyeceğiz. İnşallah Muratlı’da belediyeyi alırız, alamazsak da birçok Belediye Meclis Üyesi çıkartacağımıza inanıyorum. Ben kendim de Muratlı’ya bizzat gelerek çalışacağım” dedi.
                GİK kararı memnun etti
                İYİ Parti GİK toplantısında 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlerde 81 il ve ilçelerinde partilerinin kendi adayları ile yarışa gireceğine dikkat çeken İYİ Partili Başkan Metiner, “Ben de bu akşam yoldayken kararı öğrendim. İnanılmaz da mutlu oldum, keyif aldım” değerlendirmesinde bulundu.
                Şu an için iki aday adayı var
                İYİ Parti’nin şu an için Muratlı’da iki Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu belirten İYİ Parti Muratlı İlçe Başkanı Uğur Öner ise, “Aday Adaylarımız resmileştikten sonra kamuoyuna da açıklayacağız” dedi.
                Seçim stratejileri üzerine çalıştıklarını, önümüzdeki dönemde herkesin İYİ Parti’yi sahada göreceğini aktaran Başkan Öner, “Herkesin derdini dinleyeceğiz, anlatacağız. Muratlı’yı kalkındıracağız. Ben inanıyorum ki, diğer partiler yaptıkları hatalarla bizlere Muratlı Belediyesi’nin kapılarını aralayacaklar” dedi.                “Aday olacak arkadaşlar yönetimden ayrılmalı”
                Belediye Başkan Adayı Adayı ve Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olacaklara hatırlatmada bulunan İYİ Parti İl Başkanı Metiner, “1 Ekim’e kadar aday adayı olacak arkadaşların yönetimlerden ayrılması gerekiyor” diye konuştu.
                İYİ Parti Büyükşehir Adayı Av. Koray Çevik mi olacak?
                Uzun zamandır Av. Koray Çevik ile birlikte yol yürüdüklerini ve şu an partide Teşkilat Başkanı olduğunu anımsatan Başkan Metiner; “Uzun zamandır kendisiyle yol yürüyoruz. Ben çok istiyorum kendisinin Büyükşehir Adayımız olmasını” dedi.
                Diğer taraftan, yeni İYİ Parti Muratlı İlçe Yönetimi ise şu isimlerden oluştu:


Yayınlanma Tarihi : 13/9/2023 22:02
Okunma Sayısı : 1248

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar