Öğrencilere tablet müjdesi

Öğrencilere tablet müjdesi
                Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından Muratlı, Süleymanpaşa ve Şarköy’de eğitim gören öğrencilere verilmek üzere Tekirdağ Valiliği’ne 115 adet tablet teslim edildi.                Muratlı Hizmet - TOBB tarafından 55, Tekirdağ TSO tarafından da 60 olmak üzere toplam 115 tablet düzenlenen törenle Tekirdağ Valiliği’ne verildi.
tasarım59 reklam paketi
                Vali Yıldırım törende yaptığı konuşmada; Milli Eğitim Bakanlığı, kurumlar, firmalar ve bazı kişilerin cihazlara erişim konusunda sıkıntı çeken çocukların sıkıntılarını giderebilmek için bir takım faaliyetlerde bulunduğunu ifade etti.
                Öğrencilere destek olanlara teşekkür eden Vali Yıldırım, “Bu tabletler, Süleymanpaşa, Muratlı ve Şarköy ilçemizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilerimize dağıtılacak. Ticaret ve Sanayi Odası koordinesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüze teslim edeceğiz. Milli Eğitim Müdürlüklerimiz tarafından Kaymakamlıklarımız aracılığıyla da daha önceden belirlenmiş ihtiyaç sahibi öğrencilerimize verilecek. Böylece bir nebze olsun eğitimde fırsat eşitliği bir defa daha sağlamış olacağız. Herkese gönlümüzün kapımızın açık olduğunu sizlerin huzurunda bir kez daha ifade ediyorum” şeklinde konuştu.
                Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay da TOBB öncülüğünde başlatılan Küçük Parmaklar Projesi kapsamında, odalarının da katkılarıyla geleceğin teminatı çocukların eğitimi için tablet desteğinde bulunduklarını söyledi.
                Vali Yıldırım tarafından TSO Başkanı Cengiz Günay’a eğitim ve öğretime yaptığı katkılarından dolayı plaket takdim edildi.
Yayınlanma Tarihi : 16/2/2021 15:25
Okunma Sayısı : 3867

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar