Gündemde tren yolu var

Gündemde tren yolu var
                Muratlı’ya yeni bir tren yolu alt geçidi yapılması ve tren manevra alanlarının değişimi gündeme geldi.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) 1. Bölge Müdürü Necmettin Acar, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, AK Parti Muratlı İlçe Başkanı Ali Atılgan, İlçe Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak tarafından tren yolu boyunda ve geçitlerde inceleme yapıldı. Ardından tren yolunda halkın geçiş yolları sorunlarının giderilmesi ve alt/üst geçitler konusunda toplantı yapıldı.
                Muratlı merkezde bulunan tren manevra alanının Seyitler Köyü veya Balabanlı Mahallesi’ne taşınması masaya yatırıldı. Daha önce Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacağının sözü verilen Hükümet Konağı yanına geçit konusu da gündeme getirildi. Büyükşehir Belediyesi’nin yapmadığı geçidi TCDD’nin yapması için taleplerde bulunuldu.
                Toplantı sonunda sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, “Halkımızın refah ve mutluluğu, bizim için her şeyden daha önemli” notunu paylaştı.

Yayınlanma Tarihi : 30/3/2021 20:39
Okunma Sayısı : 4314

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar