Elektrik ve su kesintisi

Elektrik ve su kesintisi
                Muratlı’nın iki mahallesinde elektrik ve su kesintisi yaşanacak.                Muratlı Hizmet - Enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetlerini sürdüren TREDAŞ, Muratlı’da yaşanacak elektrik kesintisi öncesi abonelerini uyardı. Elektrik kesintisinin ardından suların da kesileceği belirtildi.
tasarım59 reklam paketi
                19 Şubat 2021 Cuma günü saat 14.00’de Muratlı’nın Aşağısevindikli ve Yukarısevindikli Mahalleleri’nde başlayacak elektrik ve su kesintisi saat 17.00’de son bulacak.
                Abonelere bildirilen 3 saatlik elektrik kesintisinin gerekçesi olarak planlı bakım gösterildi.
                Diğer taraftan TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için ALO 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.
Yayınlanma Tarihi : 19/2/2021 13:21
Okunma Sayısı : 5785

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar