Albayrak'tan müjde var

Albayrak
                Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı’ya B.Karıştıran tarafından girişin yapılacağını duyurdu.                Muratlı Hizmet - 2021 yatırım programına ilişkin bilgiler veren Başkan Albayrak, “Muratlı konum itibariyle en önemli ilçelerimizden bir tanesidir. Benim için ilçenin nüfusu ikinci planda. Çorlu’ya ne yapıyorsak, Süleymanpaşa’ya ne yapıyorsak; Muratlı’yı da o hizmetleri yapmaya çalışıyoruz. Yaptığımızı da söyleyebilirim ama yeterli mi? Değil tabii. 11 ilçemize geçen 2 dönemlik sürede 2 buçuk katrilyon yatırım yapmışız, hizmet yapmışız. Yine yetmiyor. Bir bu kadar daha yapsak, ihtiyacı var. Şehrimiz maalesef bazı hizmetlerden noksan kalmış” diye konuştu.
tasarım59 reklam paketi
                Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; “Böyle güzel bir günde Muratlı’da, sizleri Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanınız olarak sevgiyle saygıyla kucaklıyorum. Şöyle geriye bakıyoruz; tam 680 gün geçmiş. Hızla geçen bir zaman. Daha önümüzde 3 sene 3 aylık bir zaman var. Allah kısmet ederse bu zamanı çok iyi değerlendirerek, çok güzel çalışmalar yaparak; Muratlımızı, Tekirdağımızı güzel hizmetlerle taçlandırmak hedefimiz. Şu gerçeği bir kabul edelim; 2020 yılı tüm insanlık için, ülkemiz için de, şehrimiz için de, Muratlımız için de yerel yönetimler açısından ve genel durum açısından pek iyi geçmedi. Düşünebiliyor musunuz; bir virüs tüm insanlığı yerinden oynattı. Tüm insanlığın hareketlerini değiştirdi. Cuma namazı kılınamadı. Böyle bir dönem yaşandı. Ülkemizde pandeminin başladığı 15 Mart 2020’den günümüze kadar geçen 10 ay, yerel yönetimlerin de en rahat hizmet yapacağı zamanlardır. O nedenle 2020’yi ikiye bölüyoruz. 15 Mart – 2 Haziran arası olan keskin dönemde; ben dâhil birçok başkanımız ve siz hepiniz büyük pandemi mücadelesi içerisinde oldunuz. Güzel de mücadele ettik. Tekirdağımızın 11 ilçesinde büyük mücadele verdik. Sonuçlarını da gördük. İlk dönemde Tekirdağ, pandemide en başarılı illerin başında geliyordu. 2 Haziran’dan sonraki dönemde bir de baktık ki Tekirdağ’ın tamamı kırmızı oldu. Ama şimdi adım adım gelişmeler var. Allah’a şükür aşılar da geldi. Onların yapılmasıyla beraber kendimizi korumada kendimizi daha güçlü hissedeceğiz. Yine de tedbiri elden bırakmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. 2020’de noksan kalan tüm işleri 2021’e koyarak daha hızlı bir çalışma içerisinde olacağız” ifadelerini kullandı.
                Yeni dönem için hizmet takvimi hazırladıklarına dikkat çeken Albayrak, “Yatırım programlarımız hazırlandı. Tekirdağ’da, Muratlı’da güzel şeyler olacak. B.Karıştıran tarafından Muratlı’ya girişte asfalt çalışmamız, yağmur suyu hatları çalışmamız var. Neredeyse 2-3 trilyonluk çalışmamız var. Kent Parkı’nı da hazırlıyoruz” şeklinde konuştu.
                Öte yandan, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe ise, Başkan Albayrak’a hizmetleri için teşekkür etti.
Yayınlanma Tarihi : 6/1/2021 16:20
Okunma Sayısı : 3462Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar